img00004.jpg

Rostliny - semena Rostliny-semena.cz

Váš specializovaný e-shop na semena zajímavých exotických rostlin a mnohem víc | Prodej semen, články, zajímavosti o rostlinách ...

 

Zahrádkář - časopis

Spektrum časopisu je velmi široké, snaží se vám především přinést odborné informace, ale nezapomíná ani na volný čas, kdy chce být vaším nepostradatelným společníkem. Na svých stránkách přináší nejnovější poznatky pro zahrádkáře.

 

Subtropické rostliny

S pěstováním subtropických rostlin jsem začal asi jako každý všímavý a zvídavý člověk… Právě se psal rok 1991 a já si koupil svoji první rostlinu – kávovník (Coffea arabica) v obchodě s květinami.

 

Kentucky State University

Since 1994, Kentucky State University has served as the USDA National Clonal Germplasm Repository (NCGR), or gene bank, for Asimina spp. (pawpaw), as a satellite site of the NCGR repository at Corvallis, OR. There are over 1,700 accessions (trees)

 

Osiva-semena.cz

Vážení pěstitelé, vítáme Vás na našich stránkách se semeny exotických odrůd rostlin do interiéru i exteriéru. Zakuste trochu exotické přírody přímo u Vás doma. Je to jednoduché, stačí si zasadit semínka a brzo se můžete těšit na Vaše první vlastnoručučně vypěstované rostliny.