img00001a.jpg

Link Nakladatelství Smart Pres, s.r.o.
Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu. V nakladatelství vyšla například odborná publikace Jaroslava Svobody Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku.

Bio-info
Bio-info je internetový informační portál, jehož posláním je pomáhat trvale udržitelnému růstu produkce, výroby a prodeje biopotravin v České republice. Za tímto účelem Bio-info poskytuje nezávislé fórum pro výměnu praktických informací a myšlenek.

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců ČR 
Svaz PRO-BIO je nevládní nezisková organizace, která v České republice prosazuje a podporuje ekologické formy hospodaření a spotřebu biopotravin. Svaz zastupuje zájmy svých členů: ekozemědělců, zpracovatelů a prodejců biopotravin, škol i spotřebitelů.

PRO-BIO s.r.o.
Společnost vznikla v létě roku 1992 se statutem obchodní společnost s ručením omezeným. Část názvu přebrala od Svazu producentů a zpracovatelů biopotravin se sídlem v Šumperku. PRO-BIO sídlí ve Starém Městě pod Sněžníkem.

Bio nebio s.r.o. biopotraviny a zdravá výživa
telefon: 311 532 039 fax: 311 532 040 e-mail: info (at) bio­nebio.cz web: www.bionebio.cz. Adresa skladu a kanceláře: bio nebio s.r.o.: Čs. Armády 144, 267 51 Zdice.

Ekoplanet Rakytníky
EKOPLANET je firma, jejímž jedním z nosných programů je pěstování rakytníku řešetlákového v rámci ekologického zemědělství a výroba řady produktů zdravé výživy z této rostliny . Všechny tyto produkty jsou zařazeny do programu TENVIT.

Country life - obchod
Firma Country Life s.r.o. byla založena na jaře v roce 1991 a je 100% vlastněna občanským sdružením Společnost Prameny zdraví, jež je součástí celosvětového křesťanského hnutí, zaměřeného na programy zdravého životního stylu.

KEZ o.p.s 
KEZ o.p.s. je nevládní nezisková organizace, která zajišťuje odbornou nezávislou kontrolu a certifikaci v systému ekologického zemědělství. KEZ o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která byla založena v roce 1999.

Ekozahrady
Stránky o ekozahradách a životním stylu respektujícím přírodní zákony, určené lidem, jimž zdraví naší planety není lhostejné.