img0001a4.jpg

Bytový design a interiéry

Stránky věnované bytovému designu a interiérům všeobecně.

 

Nábytek do srubu

Firma nábytek do srubu byla založena roku 2006 s filozofií, nabídnout stylové vybavení srubových, roubených a dalších podobných staveb obdobných stylů . Na každý kus našeho výrobku bylo pečlivě vybráno dřevo z lesů v okolí Krkonoš a Podkrkonoší....

 

Síla moudrosti

Stránky věnované Buddhistické kundaliní józe - Učení Fráni Drtikola a odkazu Evžena Štekla "Postůj, poutníče hledající - postůj ty, jenž hledáš původ svého "Já" a tážeš se po smyslu života - toto hledání a tyto otázky jsou staré jako lidstvo samo.

 

 

Rostliny - semena Rostliny-semena.cz

Váš specializovaný e-shop na semena zajímavých exotických rostlin a mnohem víc | Prodej semen, články, zajímavosti o rostlinách ...

 

Zahrádkář - časopis

Spektrum časopisu je velmi široké, snaží se vám především přinést odborné informace, ale nezapomíná ani na volný čas, kdy chce být vaším nepostradatelným společníkem. Na svých stránkách přináší nejnovější poznatky pro zahrádkáře.

 

Subtropické rostliny

S pěstováním subtropických rostlin jsem začal asi jako každý všímavý a zvídavý člověk… Právě se psal rok 1991 a já si koupil svoji první rostlinu – kávovník (Coffea arabica) v obchodě s květinami.

 

Kentucky State University

Since 1994, Kentucky State University has served as the USDA National Clonal Germplasm Repository (NCGR), or gene bank, for Asimina spp. (pawpaw), as a satellite site of the NCGR repository at Corvallis, OR. There are over 1,700 accessions (trees)

 

Osiva-semena.cz

Vážení pěstitelé, vítáme Vás na našich stránkách se semeny exotických odrůd rostlin do interiéru i exteriéru. Zakuste trochu exotické přírody přímo u Vás doma. Je to jednoduché, stačí si zasadit semínka a brzo se můžete těšit na Vaše první vlastnoručučně vypěstované rostliny.

Link Select Seedling Nursery

Welcome to Select Seedling Nurseries - Your Source For Saskatoonberry & Other Seedlings At Select Seedling Nursery, we have been growing hardy seedlings for the Canadian prairies and northern United States since 1984. We are a division of Lakeshore

Amelanchier - Plants For A Future English

There are many different species of juneberries, and they all produce more or less edible fruits - though some are certainly more desirable than others. Perhaps the most exciting is the saskatoon, Amelanchier alnifolia. This is one of the smaller....

Riverbend Plantation

Riverbend Plantation is a family owned and operated Saskatoon Berry orchard and gourmet food processor producing over 40 kinds of gourmet foods.

Growing Saskatoons - A Manual For Orchardists english

This site includes a compendium of information on Canadian native plant biology, culture & conservation (including the book Growing Saskatoons - A Manual For Orchardists), a small gallery of Photos (which will be added to as I find the time)....

Link Nakladatelství Smart Pres, s.r.o.
Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu. V nakladatelství vyšla například odborná publikace Jaroslava Svobody Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku.

Bio-info
Bio-info je internetový informační portál, jehož posláním je pomáhat trvale udržitelnému růstu produkce, výroby a prodeje biopotravin v České republice. Za tímto účelem Bio-info poskytuje nezávislé fórum pro výměnu praktických informací a myšlenek.

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců ČR 
Svaz PRO-BIO je nevládní nezisková organizace, která v České republice prosazuje a podporuje ekologické formy hospodaření a spotřebu biopotravin. Svaz zastupuje zájmy svých členů: ekozemědělců, zpracovatelů a prodejců biopotravin, škol i spotřebitelů.

PRO-BIO s.r.o.
Společnost vznikla v létě roku 1992 se statutem obchodní společnost s ručením omezeným. Část názvu přebrala od Svazu producentů a zpracovatelů biopotravin se sídlem v Šumperku. PRO-BIO sídlí ve Starém Městě pod Sněžníkem.

Bio nebio s.r.o. biopotraviny a zdravá výživa
telefon: 311 532 039 fax: 311 532 040 e-mail: info (at) bio­nebio.cz web: www.bionebio.cz. Adresa skladu a kanceláře: bio nebio s.r.o.: Čs. Armády 144, 267 51 Zdice.

Ekoplanet Rakytníky
EKOPLANET je firma, jejímž jedním z nosných programů je pěstování rakytníku řešetlákového v rámci ekologického zemědělství a výroba řady produktů zdravé výživy z této rostliny . Všechny tyto produkty jsou zařazeny do programu TENVIT.

Country life - obchod
Firma Country Life s.r.o. byla založena na jaře v roce 1991 a je 100% vlastněna občanským sdružením Společnost Prameny zdraví, jež je součástí celosvětového křesťanského hnutí, zaměřeného na programy zdravého životního stylu.

KEZ o.p.s 
KEZ o.p.s. je nevládní nezisková organizace, která zajišťuje odbornou nezávislou kontrolu a certifikaci v systému ekologického zemědělství. KEZ o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která byla založena v roce 1999.

Ekozahrady
Stránky o ekozahradách a životním stylu respektujícím přírodní zákony, určené lidem, jimž zdraví naší planety není lhostejné.